Życzymy Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim sympatykom łowiectwa  aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia upłynęły w spokojnej, rodzinnej i pełnej miłości atmosferze. Aby w tych ciężkich czasach znaleźć chwilę czasu na przemyślenia, na to co w życiu jest naprawdę ważne. Życzymy aby pierwsza gwiazdka na niebie spełniła wszystkie Wasze marzenia. Te prywatne, służbowe i łowieckie.
Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie nam wszystkim trochę spokoju, powrotu do normalności oraz przede wszystkim zdrowia.

Zarząd Koła!

W załączeniu przesyłamy Komunikat Nr 9/BY/2020 w sprawie

w sprawie: ustalania wysokości składek członkowskich, zasad podziału składki pomiędzy Zarząd Główny i zarządy okręgowe oraz obowiązkowego ubezpieczenia myśliwych na 2021 rok.

W związku z wykonaniem planu dotyczącego odstrzału sanitarnego dla obwodu nr 155 Łowczy Koła zwraca się z prośbą o zwrot wszystkich odstrzałów sanitarnych. 

Koleżanki i Koledzy w związku z obostrzeniami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 polowanie Hubertowskie zostaje odwołane. Dodatkowo wobec przywołanych regulacji Zarząd Główny PZŁ stoi na stanowisku, że od dnia 24 października 2020 r. polowania zbiorowe są, aż do odwołania, całkowicie zakazane.

Podkategorie