W związku z planowaną inwentaryzacją zwierzyny metodą letniej obserwacji w obwodach nr 5 i 155  w dniach 18-20 sierpnia 2023 roku w cyklu 3 wyjścia tj. wieczór-rano-wieczór wszystkich chętnych myśliwych i stażystów chcących wziąć udział w obserwacji prosimy o zgłoszenie się do Kolegi Łowczego Jacka Polusa.

W dniu 29 lipca 2023 r., w Operze NOVA w Bydgoszczy, odbył się XV Okręgowy Zjazd Delegatów okręgu bydgoskiego PZŁ.

Koleżanki i Koledzy,

w dniu 2 września br. roku odbędzie się uroczysty jubileusz 70-lecia naszego Koła Łowieckiego. Główne wydarzenie zaplanowane jest w Hotelu Evita & Spa w Tleniu. Każdy myśliwy, który chce skorzystać z noclegu proszony jest o dokonanie rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny 52 333 98 04 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Koszt noclegu w dwuosobowym pokoju ze śniadaniem wynosi 350 zł.

Szczegóły imprezy zostaną opublikowane w późniejszym terminie

Darz Bór

Koleżanki i Koledzy,

Na podstawie §38 Statutu PZŁ Zarząd Koła Łowieckiego nr 223 "KOS" w Bydgoszczy zwołuje Sprawozdawczo-Wyborcze Walne w dniu 20 maja 2023 roku o godzinie 10:00 w Przystani Stara Rzeka w miejscowości Stara Rzeka.

Na wskazane adresy e-mail oraz w aplikacji PZŁ EKEP zostały przesłany porządek obraz oraz protokół z 2022 roku.

Myśliwi nieposiadający aplikacji, lub Ci którzy nie podali swoich adresów e-mail w/w dokumenty otrzymają pocztą tradycyjną. 

Darz Bór!

W dniu 16 marca  odbyło się XXIV posiedzenie Naczelnej Rady Łowieckiej, na którym m.in.:

Podkategorie